تبلیغات
Onevp.ir - یک نقطه گریز - خشت و خیال-فراخوان مسابقه تهران (طراحی بافت تاریخی)

خشت و خیال-فراخوان مسابقه تهران (طراحی بافت تاریخی)

1394/08/6
21:02
پوریا مژده

این برنامه ی خشت و خیال، گفتگویی است با پرشیا قره گوزلو معمار و مدرس دانشگاه و مدیر اجرایی موسسه تهران در مورد فراخوان مسابقه تهران و بافت تاریخی تهران.
 خشت و خیال، برنامه ایست گفتگو محور درباره ی معماری، که چهارشنبه ها ساعت 21 از رادیو فرهنگ پخش می شود.
برنامه ریزی محتوایی و اجرای خشت و خیال را علی اعطا و تهیه کنندگی آن را فرامرز علیخانی برعهده دارد.

قسمت یکم
.
آنلاین گوش کنید
.
دانلود کنید

قسمت دوم
.
آنلاین گوش کنید
.
دانلود کنید

موضوع: خشت و خیال،
وبلاگی ساده برای دانشجویان معماری
.
بدون شک در دنیای امروز یکی از تاثیرگذارترین بخش های آموزشی،در فضاهای مجازی صورت می گیرد.در شرایطی که جست و جوی مطالب به شیوه های سنتی در دنیای مدرن امروز تا حدی اجتناب ناپذیر می نماید ،اما نمی توان نقش پررنگ محیط های مجازی را نادیده گرفت.شاید امروزه یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در گسترش دانش و ارتباطات دراین گونه فضاها،امکان به اشتراک گذاشتن نظرات و دیدگاه های انسان امروزی است.
متاسفانه آنچه در دنیای مجازی امروز شاهد آن هستیم،گسترش و انتشار موضوعات بدون در نظر گرفتن نیازهای خاص زمان است.اطلاعاتی فاقد طبقه بندی که به علت عدم درک درست از نیازاقشار مختلف ،صرفا به اشتراک گذارده می شوند و این گونه محیط ها ازآنجا که برنامه ی هدف داری بر روح موضوعاتشان حاکم نیست ،اغلب پس از مدتی بدون کارآیی و نتیجه ای تاثیرگذار عمرشان به پایان می رسد.
آنچه پرواضح است فقروبلاگ های علمی در حوزه های تخصصی دانش امروزیست.محیط هایی که اساس آن ها برپایه ی برنامه ای جامع و تاثیرگذار شکل گرفته باشد.
'یک نقطه گریز'' با رویکردی آگاهانه در جهت پیشرفت دانش و به اشتراک گذاری آن در حوزه ی تخصصی معماری ایجاد گردیده است.فضایی که مرزهای آن تمامی علاقه مندان به معماری را گرد هم می آورد و در قالب فضایی علمی، پیرامون مسائل مرتبط با معماری به گفت و گو می نشیند.
آدرس اصلی سایت www.onevp.ir
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به Onevp.ir - یک نقطه گریز است. || طراح قالب avazak.ir